fbpx

Kontaktinformationer

Buntmagervej 20
DK-7490 Aulum
Tel.: +45 9747 2739
Fax: +45 9747 3927

Åbningstider

Mandag – torsdag 08:00 – 16:30
Fredag 08:00 – 15:00

Forbrugerhenvendelser

Send e-mail

Husk du kan se ofte stillede spørgsmål her

Følg os

Kontaktformular

Skriv venligst din henvendelse nedenfor. Vi vender tilbage til dig hurtigst muligt.






Medarbejdere

Spørgsmål? Find direkte telefonnumre og e-mailadresser på denne side.
Ved generelle henvendelser kan du ringe på vores hovednummer +45 97 47 27 39 eller sende en e-mail til info@jakobsens.com.

Management

Helle Reinevald
Managing Director
+45 9641 0672
helle@jakobsens.com

Industry – Food Ingredient

Maria Kyndi
Business Unit Manager – Ingredient
+45 2256 5859
maria@jakobsens.com

Purchase and production

Claus Sønderkjær
Supply Chain Director
+45 2036 9422
cls@jakobsens.com

Kim Bøge
Production & Planning Manager
+45 4234 1058
kim@jakobsens.com

Economy

Pia Hestbech Lund Lauridsen
Chief Accountant
+45 9641 0673
pia@jakobsens.com

Quality

Martin Pedersen
Quality Manager
+45 9641 0681
quality@jakobsens.com

Anne Mette Lundager
Quality System Specialist
+45 5130 8840
quality@jakobsens.com

Sales and Marketing

Bjarne Nøhr
Commercial Director
+45 2368 5124
bn@jakobsens.com

Henrik Ludvigsen
Global Key Account Manager
+45 9641 0688
henrik@jakobsens.com

Almir Palic
Nordic Key Account Manager
+45 5143 8384
almir@jakobsens.com

Lasse Aaby
Key Account Manager
+45 9641 0677
lasse@jakobsens.com

Helle Nørgaard
Internal Coordinator
+45 9641 0671
hen@jakobsens.com